Oferty pracy

Treść

Zakład Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko: Elektromechanik samochodowy

Zakres obowiązków:

  1. dokonywanie diagnostyki i napraw mechanicznych samochodów

  2. Samodzielna naprawa pojazdów (naprawy mechaniczne, elektryczne i elektromechaniczne)

  3. obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych

  4. bieżąca konserwacja i przeglądy

  5. utrzymanie stanu technicznego swojego stanowiska pracy

Wymagania:

  1. Wykształcenie kierunkowe mechanik/ elektromechanik

  2. Doświadczenia w zakresie techniki napraw pojazdów dostawczych, ciężarowych

  3. Umiejętność analitycznego myślenia

  4. Umiejętność posługiwania się dostępnymi urządzeniami diagnostycznymi

  5. Prawo jazdy kat. B.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie

  2. umowę o pracę

  3. stałe wynagrodzenie,

  4. możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,

  5. przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowani mogą składać dokumenty z CV zna adres:

ZGK w Wieliczce Sp. z o.o. przy ul. Winnicka 12, lub mailem: zgk@wieliczka.eu z dopiskiem aplikacja na stanowisko „Elektromechanik samochodowy” w terminie do dnia 30-11-2023 r.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o. o. , moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby procesu rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Elektryk – Zakład Uzdatniania Wody

Zakład Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko: Elektryk

  1. Bieżące usuwanie awarii elektrycznych maszyn i urządzeń,

  2. Wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń,

  3. Nadzór nad instalacją elektryczną zakładu i praca w pogotowiu elektrycznym,

  4. Dbałość i aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów,

  5. Prace związane z bieżącą obsługą ZUW

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe zasadnicze lub średnie elektryczne – elektromechaniczne. Dopuszczalne jest również elektromonter, elektromonter- automatyk, elektromonter-informatyk,

  • dyspozycyjność – praca na pogotowiu awaryjnym,

  • dobry stan zdrowia –praca na wysokości,

  • Uprawnienia SEP do minimum 1 KV .W zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu, prac kontrolno-pomiarowych. Świadectwo kwalifikacyjne dozoru: Grupa G 1 i Świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji: Grupy G 1

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • mile widzialne doświadczenie w zawodzie – 3 lata oraz umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Wymagania dodatkowe ( mile widziane ):

  • znajomość elektromechaniki i podstawy automatyki,

  • znajomość obsługi komputera,

  • posiadanie wiedzy na temat układów sterowania.

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie,

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,

  • przyjazną atmosferę pracy.

ZGK w Wieliczce Sp. z o.o. przy ul. Winnicka 12, lub mailem: zgk@wieliczka.eu z dopiskiem aplikacja na stanowisko „Elektryk‘’ w terminie do dnia 30-11-2023 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o.o. , moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby procesu rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.